ZDALNA KONTROLA WJAZDU

Zastanawiałeś się nad zdalną kontrolą nad wjazdem na teren swojej nieruchomości? Ochrona fizyczna, jest za droga bądź nie spełnia Twoich oczekiwań. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy, a już nigdy nie wrócisz do przestarzałych rozwiązań, zredukujesz koszty o co najmniej 50%, przy jedoczesnym podniesieniu jakości obsługi. 

 

W zależności od charakterystyki obiektu jego specyfiki czy to będzie osiedle mieszkaniowe, obiekt logistyczny czy też obiekt biurowy, możemy dobrać odpowiednią technologię jak i rozwiązania, które pozwolą Państwu cieszyć się spokojem oraz faktem, że Państwa nieruchomość jest nadzorowana zdalnie w czasie rzeczywistym. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji jak analityka obrazu, video-domofony, zdalny nadzór nad bramami, furtkami czy szlabanami. Do lamusa odchodzą video patrole, gdzie operator loguje się do danej kamery co 15 min lub co godzinę. Co w sytuacji gdy dojdzie do zdarzenia w ciągu tych 14 czy 59 minut?  Sprawcy mogą być już daleko, a interwencja nie będzie miała sensu. 

W takiej sytuacji nasz operator reaguje natychmiast w czasie rzeczywistym, jeśli ma taka możliwości to wyda komunikat głosowy jeszcze przed zdarzeniem, takie działania prewencyjne charakteryzują się dużą skutecznością. 

Zdalna kontrola nad wjazdem jest technologicznie nowym rozwiązanym ale jedocześnie już zweryfikowanym i sprawdzonym, a mianowicie przy pomocy video domofonów, kontroli dostępu, systemów backupowych, zdalnie otwieramy bramy czy szlabany. Zapewniamy pełne wsparcie, montaż oraz obsługę. Dla zapewnienia sprawności i szczelności systemu wdrażamy sprawdzone systemy awizacji oraz powiadomień. Poprzez nadzór nad całym system, zapobiegamy kopiowaniu kart wjazdowych, uszczelniamy system poprzez redukcję nieautoryzowanych wjazdów, przy zapewnieniu wyższej jakości ale przy niższych kosztach. 

Chcesz sprawdzić jak to działa? zapraszamy do wizji lokalnej na jeden z naszych obiektów.

Uzyskaj dedykowaną pomoc naszego eksperta

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe oraz krótką informację na temat tego, w czym możemy Ci pomóc. Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej.