Monitoring wizyjny

Chcesz czuć się bezpiecznie w domu i firmie? Oczekujesz pełnej kontroli nad swoim dobytkiem oraz dorobkiem życia? Monitoring wizyjny wybranych pomieszczeń lub całego budynku znacząco podnosi poczucie bezpieczeństwa i realnie wpływa na ochronę zdrowia, życia oraz dóbr materialnych. Wybierając profesjonalną firmę zajmującą się monitoringiem wizyjnym, inwestujesz w wysoką jakość ochrony, indywidualny dobór instalacji, profesjonalny montaż, a także nadzór doświadczonych pracowników.

Zdalna ochrona mieszkania, firmy, instytucji

Zdalny monitoring wizyjny umożliwia podgląd obrazu rejestrowanego przez kamery bez przerwy, w czasie rzeczywistym, a nie tylko przeglądanie zapisów po fakcie. Zastosowana analityka w postaci wirtualnych siatek bądź linii w przypadku wejścia w wyznaczona strefę uruchamia alarm z centrum monitoringu. Monitoring wizyjny można optymalnie dostosować do potrzeb klienta, instalując na terenie mieszkania, podwórka, parkingu, podjazdu kamery przesyłające wyraźny obraz także po zmroku i przy niewystarczającej ilości światła.

Monitoring wizyjny

W SVS cenimy rozwiązania typu SMART. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pomagamy naszym klientom automatyzować procesy oraz w pełni cieszyć się z dobrodziejstw i korzyści, jakie niesie za sobą postęp w dziedzinie użycia monitoringu wizyjnego. Analityka i monitoring wizyjny to niekwestionowana przyszłość segmentu ochrony. Dobrze zaprojektowana analityka (nałożenie stref, linii, siatek) w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą operatorów tworzy duet doskonały.

Monitoring wizyjny za pomocą kamer zapewnia całodobową obserwację zdarzeń. Na bieżąco rejestrowane obrazy są przesyłane do „stacji” monitorowania, czyli Centrum Monitoringowego, gdzie obsługiwane są przez zespół doświadczonych operatorów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branżach powiązanych z bezpieczeństwem. Nazywani są „wirtualnymi komandosami” – to analityczne i spostrzegawcze umysły, które poradzą sobie z każdym wyzwaniem, jakie może się pojawić podczas obsługi monitoringu wizyjnego.

 

 • Nowoczesny system
 • Przeszkolony personel
 • Optymalizacja kosztów ochrony
 • Bezpieczeństwo danych i dostęp 24 h
 • Gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa danych
 • Dla wspólnot mieszkaniowych oferujemy usługę przesyłkomatu
  celem odpowiedniej dystrybucji paczek.
 • Grupy Interwencyjne 
monitoring wizyjny podczas włamania

Jak działa monitoring wizyjny w SMART VISION SOLUTIONS?

Jeżeli korzystamy z tradycyjnego monitoringu, o tym, że ktoś wtargnął w nocy na daną posesję, dowiadujemy się, kiedy włączy się alarm, a w najgorszym scenariuszu nawet po wielu godzinach od zdarzenia. W takim przypadku można jedynie obejrzeć dane zdarzenie i zobaczyć, o której godzinie doszło do kradzieży, napaści czy aktu wandalizmu. Sprawcy zazwyczaj są zamaskowani i o wszystkim dowiadujemy się po fakcie, co znacząco utrudnia organom ścigania dotarcie do winowajców. 

W przypadku zastosowania monitoringu wizyjnego, dzięki precyzyjnie nałożonej siatce analitycznej śledzonego obiektu, operator CM dostaje od razu sygnał o takim fakcie, co pozwala na błyskawiczne wykrycie zdarzeń, które stwarzają zagrożenie dla osób lub mienia.

W przypadku zagrożenia w czasie rzeczywistym podejmujemy interwencje i (opracowana procedura postępowania) w zależności od sytuacji i oceny przez operatora wzywamy policję i/lub najbliższą grupę interwencją współpracujących z nami agencji ochrony.

Monitoring wizyjny to skuteczność segmentu zabezpieczeń dzięki zastosowaniu nowej technologii oraz zapewnieniu niskich kosztów ochrony w odróżnieniu od oferty tradycyjnej ochrony fizycznej.

Monitoring wizyjny w pracy

Monitoring wizyjny doceniany jest przez wielu pracodawców i właścicieli firm. Może być stosowany, by zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, by chronić mienie firmy, kontrolować proces produkcji, by nadzorować zachowanie tajemnicy informacji. Nie można stosować monitoringu, by kontrolować wydajność pracownika albo efekty wykonywanej przez niego pracy. Monitoring wizyjny w firmie zwiększa bezpieczeństwo i może realnie wpłynąć na powodzenie przedsiębiorstwa, jeśli jest ono zagrożone szkodliwymi zjawiskami, takimi jak kradzież, oszustwo, sprzedawanie danych. Wkład finansowy w monitoring wizyjny jest więc inwestycją w przyszłość całej firmy i chroni ją przed negatywnymi skutkami przestępstw, zarówno ze strony pracowników, jak i osób z zewnątrz.

Monitoring wizyjny pomaga także zabezpieczyć:

 • budynki administracji publicznej,
 • szkoły, galerie handlowe,
 • środki transportu publicznego.

Monitoring wizyjny na prywatnej posesji

Kamery monitorujące dom, ogród i podjazd może mieć właściciel posesji prywatnej. Nie ma żadnych przepisów zabraniających monitorowania kamerą własnej nieruchomości. Monitoring wizyjny może założyć każdy, kto czuje się zagrożony, chce zapobiegać przykrym doświadczeniom związanym z kradzieżą, napaścią, wtargnięciem na swój teren. Nie wolno jednak monitorować posesji sąsiadów. Obraz z kamery musi obejmować wyłącznie obejście własnego domu.

Decydując się na monitoring wizyjny, zapewnisz bezpieczeństwo domownikom. Kamery mają nowoczesny wygląd, są dyskretne i jednocześnie przesyłają wysokiej jakości obraz. Wystarczy, że wybierzesz firmę, która cieszy się uznaniem klientów i stawia na pełen profesjonalizm. System monitoringu wizyjnego zostanie optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb. Od momentu jego montażu, w każdej chwili i z każdego miejsca, nawet podczas wakacji na drugiej stronie globu, będziesz mieć pewność, że Twój dobytek jest w pełni bezpieczny.

monitoring wizyjny analityka obrazu

Uzyskaj dedykowaną pomoc naszego eksperta

Zawsze jesteśmy otwarci na nowe kontakty. Zostaw wiadomość, wkrótce odezwiemy się do Ciebie.