Monitoring osiedli

Korzystając z monitoringu osiedla, mieszkańcy poszczególnych mieszkań lub domów mają pewność, że wejście każdego intruza zostanie zauważone natychmiast. Dzięki temu nie tylko szybko uda się znaleźć winowajcę kradzieży, uszkodzenia czy napaści, ale nawet zapobiec przestępstwu czy awarii. Dodatkowo monitoring wizyjny osiedla rozmieszczony w garażach i na parkingach chroni pojazdy przed zniszczeniem przez wandali albo przed kradzieżą. Przed tego typu zdarzeniami rekomendujemy indywidualne rozwiązania.

Monitoring osiedli SVS

Klientom proponujemy sprawny monitoring wizyjny osiedla, który działa prewencyjnie, ale także ułatwia dochodzenie w przypadku, kiedy zostało naruszone prawo. Decydując się na naszą ofertę, zapewniasz mieszkańcom:

 • Bezpieczne osiedla mieszkaniowe – pełna automatyzacja: monitoring wizyjny lub model hybrydowy: monitoring wizyjny i pracownik ochrony
 • Kontrolę i wsparcie systemu zabezpieczeń
 • OBSŁUGĘ 24/7/365
 • Nowoczesny system łączności
 • Nowoczesne rozwiązania w sferze bezpieczeństwa kompleksowej ochrony
 • Rozwój technologii
 • Depozytor kluczy/efektywna i bezpieczna gospodarka kluczami
 • Przesyłkomaty
 • Videodomofony
Monitoring na osiedlu

Monitoring wizyjny umożliwia podgląd obrazu rejestrowanego przez kamery w czasie rzeczywistym. Zastosowana inteligentna analityka obrazu w postaci wirtualnych siatek bądź linii w przypadku wejścia w wyznaczona strefę uruchamia alarm z centrum monitoringu. Monitoring wizyjny, który montujemy i obsługujemy, to nowy poziom bezpieczeństwa i optymalizacja systemów ochrony dla osiedli mieszkaniowych, terenów budów i innych nieruchomości. Wybierz pełną automatyzację dzięki niezawodnym systemom monitoringu wizyjnego osiedli i wirtualne obchody posesji lub skorzystaj z tradycyjnej formy podjazdu załogi agencji ochrony. Fachowe doradztwo zespołu doświadczonych audytorów gwarantuje pełną personalizację systemu zabezpieczeń dla każdej nieruchomości lub placu budowy. Usługa depozytu kluczy i szerokie spektrum innych usług dodatkowych jak obsługa paczek przez przesyłkomat.

Zalety monitoringu osiedli SVS

SVS to doświadczeni specjaliści, którzy optymalnie dobierają system kamer do wymagań klientów. Serwisują monitoring wizyjny oraz obsługują go, na bieżąco śledząc widok z kamer i reagując na każde nietypowe zdarzenie.

Wizyjny monitoring osiedla to:

 • Ochrona przed kradzieżą – kamery, które w czasie rzeczywistym przesyłają obraz, zabezpieczają osiedle przed wandalami i kradzieżami. Działają prewencyjnie, odstraszając przestępców, którzy często próbują dostać się do garaży, komórek lokatorskich, piwnic, wózkowni, rowerowni, na klatki schodowe i do prywatnych mieszkań. Reakcja na dane zdarzenie jest natychmiastowa co zapewnia pełne bezpieczeństwo24/7365 w roku.
 • Bezpieczeństwo mieszkańców — na osiedlu monitoring wizyjny działa także jako element odstraszający osoby skłonne do bójek, rozbojów, niszczenia sprzętu, zaczepiania mieszkańców, zwłaszcza dzieci, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa. Jest też przydatny, jeśli doszło do wypadku na osiedlu albo stłuczki na osiedlowym parkingu. Nagrany materiał to niepodważalny dowód popełnienia przestępstwa i możliwość ustalenia winnego zdarzenia.
 • Kontrola odwiedzających gości —na osiedle wchodzą nie tylko mieszkańcy, ale także ich goście, kurierzy, dostawcy, których obsługujemy za pomocą wideodomfonów. Osoby obce pod okiem kamer zachowują się bardziej powściągliwie, rzadziej popełniają kradzieże czy powodują dewastację. Monitoring osiedla służyć może także kontroli jakości obsługi. Jeśli do sprzątania osiedla, remontu, napraw, zatrudniane są osoby z zewnątrz, łatwo można skontrolować, czy swoją pracę wykonują zgodnie z umową.
 • Oszczędności – system monitoringu osiedlowego zmniejsza koszty utrzymania osiedla. Ponieważ rzadziej dochodzi do niszczenia mienia, nie trzeba naprawiać uszkodzonych ścian, drzwi, okien, placów zabaw i innych sprzętów, które służą mieszkańcom osiedla lub można kosztami obciążyć wandala czy złodzieja. Ponadto pod okiem kamery mieszkańcy bardziej dbają o czystość: nie wyrzucają śmieci, nie depczą trawników, dbają o odpowiednie sortowanie odpadków, ponieważ wiedzą doskonale, że ich niewłaściwe działania nie umkną uwadze innych lokatorów.

Jeśli zarządzasz osiedlem, prowadzisz spółdzielnię, jesteś mieszkańcem bloku, zwróć się do nas po pełną ofertę usług monitoringu wizyjnego osiedla.

Chcesz wiedzieć więcej o monitoringu wizyjny osiedla oraz czy to się opłaca

Uzyskaj dedykowaną pomoc naszego eksperta

Proszę zostawić swoje dane kontaktowe oraz krótką informację na temat tego, w czym możemy Ci pomóc. Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej.