Monitoring wizyjny – zalety

Włamanie do domu

Zapewne nie raz widziałeś film z zapisu monitoringu pokazujący jak dochodzi do włamania/kradzieży. Scenariusz takiego zdarzenia? Nieznani sprawcy włamują się do prywatnej posesji lub firmy. Najczęściej jest ich 3-4, przychodzą w nocy, są zamaskowani. Cała akcja trwa około 3 do 5 min. Zastanawiasz się czy Ciebie to nie spotka? 

Chcąc uniknąć takich zdarzeń ubezpieczasz dodatkowo dom, firmę, zakładasz nowoczesny monitoring z możliwością podglądu on-line na aplikacji.

Teraz musisz zadać sobie zasadnicze pytanie? Czy naprawdę jesteś w stanie w ciągu dnia cały czas nadzorować poprzez aplikację kto jest w pobliżu lub już na terenie Twojej posesji/firmy? Przecież spędzasz czas w pracy, na spotkaniu, na kolacji, w podróży, urlopie… Odpoczywasz, śpisz… 

Pozwól, że odpowiemy na to pytanie: TO FIZYCZNIE NIEMOŻLIWE. Tutaj z pomocą przychodzi firma SVS, która oferuje usługi monitoringu wizyjnego, poprzez zastosowanie sztucznej inteligencji w postaci wirtualnych linii i siatek nakładanych na obraz. W przypadku wejścia w taką strefę osób nieupoważnionych, natychmiast wywołuje to alarm w naszym Centrum Monitoringowym. W tym samym momencie operator Centrum Monitoringowego wysłała załogę interwencją i/lub jednocześnie powiadamia Policję. 

Największą zaletą rozwiązania, które Ci proponujemy jest fakt, iż mamy realny i w czasie rzeczywistym wpływ na dane zdarzenie. Tutaj liczy się czas na podjęcie decyzji, a nie oglądanie filmików po zdarzeniu, czasami dopiero rano, kiedy sprawcy już dawno rozebrali Twoje auto lub są nawet w innym mieście. 

ZALETY MONITORINGU WIZYJNEGO

  • Monitoring wizyjny to przede wszystkim ogromna oszczędność pieniędzy. System monitoringu wizyjnego może stać się jednym z narzędzi efektywnego nadzoru nad Twoim domem lub firmą.
  • Dzięki jego zastosowaniu istnieje możliwość rezygnacji z serwisu ochrony fizycznej bądź znacznej redukcji ich zatrudnienia.
  • Korzystanie z monitoringu wizyjnego stwarza możliwość redukcji/optymalizacji kosztów nawet o 50%!

Nowoczesne rozwiązania wynikające z zastosowania monitoringu wizyjnego gwarantują wysoką skuteczność ochrony obiektów. Zdalna weryfikacja sygnału alarmowego za pośrednictwem dedykowanego systemu transmisji video to inwestycja, która szybko się zwraca gwarantując każdego dnia coś bezcennego – prawdziwe poczucia bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *